Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Sopron-NKA Pécs döntőt rendeznek a fiú kadett bajnokságban
2023. június 10. | 22:29
Holnap eldől, ki lesz az országos bajnok.
Fiú kadett bajnokság
Fiú Kadett Országos Döntő
Soproni Sportiskola KA
DEAC Kosárlabda Akadémia
Vasas Akadémia
NKA Pécs
Budapesti Honvéd
MAFC
Körmendi Törpördögök
Kaposvári SI
Comment
Share
Fiú kadett döntő: DEAC-Sopron és Vasas-NKA elődöntők lesznek holnap
2023. június 9. | 21:46
Lejátszották a negyeddöntőket.
Fiú kadett bajnokság
Fiú Kadett Országos Döntő
NKA Pécs
Kaposvári SI
Soproni Sportiskola KA
Vasas Akadémia
MAFC
Körmendi Törpördögök
Budapesti Honvéd
DEAC Kosárlabda Akadémia
Comment
Share
Holnap elkezdődik a fiú kadett országos döntő
2023. június 8. | 18:19
Pécsett gyűlnek össze a csapatok.
Fiú kadett bajnokság
Fiú Kadett Országos Döntő
NKA Pécs
Soproni Sportiskola KA
MAFC
DEAC Kosárlabda Akadémia
Vasas Akadémia
Kaposvári SI
Budapesti Honvéd
Körmendi Törpördögök
Comment
Share
A PVSK NKA nyerte a Leány Kadett B döntőjét
2023. június 5. | 20:50
A Baja ezüstérmes, a Szekszárdé a bronz.
Leány kadett bajnokság
U16 Leány Kadett
PVSK NKA
Bajai NKK
Atomerőmű KSC Szekszárd
Óbudai Kaszások
BEAC-Újbuda KA
UNI-Győr NKA
KS Szeged
Vasas Akadémia
Comment
Share
A Soproni Darazsak Sportakadémia nyerte a Nemzeti Leány Kadett bajnokságot
2023. június 4. | 19:00
A soproniak remek negyedik negyedükkel lehajrázták a házigazda NKA-t
Leány kadett bajnokság
U16 Leány Kadett
Darazsak Sportakadémia
NKA Pécs
Kecskeméti KA
Zsíros Akadémia Kőbánya
BEAC-Újbuda KA
Csata DSE
DVTK Akadémia
Vasas Akadémia
Mészáros Ágota
Szikszai Franciska
Gergő Janka
Drahos Leila
Sinka-Pálinkás Szofi
Comment
Share
NKA Pécs - Soproni Darazsak finálét rendeznek a Leány Kadett döntőben
2023. június 3. | 20:00
A bronzéremért a Kecskeméti KA és a Zsíros Akadémia csap össze.
Leány kadett bajnokság
U16 Leány Kadett
Darazsak Sportakadémia
Zsíros Akadémia Kőbánya
Kecskeméti KA
NKA Pécs
DVTK Akadémia
Csata DSE
BEAC-Újbuda KA
Vasas Akadémia
Comment
Share
Lejátszották a Nemzeti Leány Kadett Bajnokság negyeddöntőit
2023. június 2. | 22:00
Kecskemét - Pécs és Kőbánya - Sopron elődöntőket rendeznek holnap.
Leány kadett bajnokság
U16 Leány Kadett
Kecskeméti KA
DVTK Akadémia
NKA Pécs
Csata DSE
Zsíros Akadémia Kőbánya
Vasas Akadémia
BEAC-Újbuda KA
Darazsak Sportakadémia
Comment
Share
A Sopron az idei fiú junior országos bajnok
2023. május 28. | 19:30
Hullámzó döntőben verte a házigazda a Honvédot.
Fiú Junior Bajnokság
Fiú junior országos bajnokság
Fiú junior országos döntő
Soproni Sportiskola KA
Budapesti Honvéd
NKA Pécs
DEAC Kosárlabda Akadémia
Kaposvári SI
Kecskeméti KA
Vasas Akadémia
Atomerőmű SE
Comment
Share
Fiú junior döntő: Sopron-Honvéd fináléban dől el az aranyérem sorsa
2023. május 27. | 19:17
Az NKA Pécs és a DEAC harcolnak majd bronzéremért.
Fiú Junior Bajnokság
Fiú junior országos bajnokság
Fiú junior országos döntő
Soproni Sportiskola KA
Budapesti Honvéd
NKA Pécs
DEAC Kosárlabda Akadémia
Kaposvári SI
Kecskeméti KA
Vasas Akadémia
Atomerőmű SE
Comment
Share
Fiú junior döntő: NKA Pécs-Sopron és Honvéd-DEAC elődöntők lesznek szombaton
2023. május 26. | 19:56
Lejátszották a negyeddöntőket.
Fiú Junior Bajnokság
Fiú junior országos bajnokság
Fiú junior országos döntő
DEAC Kosárlabda Akadémia
Atomerőmű SE
Budapesti Honvéd
Kecskeméti KA
NKA Pécs
Vasas Akadémia
Soproni Sportiskola KA
Kaposvári SI
Comment
Share
<<
<
1
2
3
4
5
>
>>
Legnépszerűbb hírek
Tippmix Férfi NB I: Hosszabbításban győzött a Szolnok az Alba otthonában
10:00 | 2024. május 4.
Férfi NB I B: Magabiztos PVSK-sikerrel kezdődött a Piros csoport döntője
09:50 | 2024. május 2.
Tippmix Női NB I: A DVTK nyerte a döntő első felvonását
19:50 | 2024. május 1.
Tippmix Férfi NB I: Egy lépésre a döntőtől a Falco
21:19 | 2024. április 30.
Csapatkapitány interjúk: Ferencz Csaba - Egis Körmend
16:25 | 2024. április 30.
Mesés díjazással és nyolc csapattal startol az első hazai NBA2K bajnokság
19:20 | 2024. április 29.
Csapatkapitány interjúk: Tóth Orsolya - Vasas Akadémia
17:45 | 2024. április 29.
Tippmix Női NB I: Hivatalos a döntő és a bronzcsata menetrendje
15:52 | 2024. április 29.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség